top of page

Frameworks Live Church Chat

Public·27 Viewers Name

((Sport uživo)) Sarajevo Posušje prijenos 11.08.2023

[GLEDAJTE UŽIVO>>>>] Sarajevo Sloga Doboj uživo prijenos 07. [livestream<] Velež Mostar Borac Banja Luka gledati prijenosminute Begić), Horić, J. Posušje u završnici slomilo LeotarHŠK Posušje u nedjelju je u okviru 17. kola Premijer lige BiH na Mokrom Docu s 1:0 svladalo Leotar. Domaćin je dominirao kroz cijelo prvo poluvrijeme. Redali su se napadi pred gostujućim golom, pokušavali su Tomislav i Josip Barišić, Luka Begić, Krišto…, ali se Leotar uspijevao obraniti i na poluvrijeme se odlazi s nulom. Ništa se nije promijenilo ni u drugom poluvremenu. (UŽIVO) Pratite izvlačenje 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine... Krunoslav Rendulić | Najava polufinala Kupa BiH FK Tuzla City - HŠK Zrinjski Mostar Trener Zrinjskog najavio je prvi susret polufinalaIpak i tv prijenos! - NK Široki Brijeg FK Igman, 3: 0, HŠK Posušje FK Tuzla City, 2: 2, FK Borac. 01-04-2023 14:00.

Vraća se fudbal u BiH: Danas prve utakmice osmine finala KupaDanas se vraća fudbal u Bosni i Hercegovini utakmicama osmine finala Kupa BiH, a najzanimljiviji duel se očekuje u Sarajevu, gdje Željezničar dočekuje FK Leotar. Sve ovo, u kominaciji sa činjenicom da smo ušli u završnu fazu Premijer Lige BiH govori u prilig tome da ćemo danas gledati izuzetno zanimljiv susret. Para liberar los créditos, se requiere realizar apuestas del valor del ingreso válido.

If your player scores at any time during the game in 90 minutes play, we will pay you out for unlimited places*. FK Željezničar – Zvanična internet stranica 1, FK SARAJEVO, 45: 14, 46. 2, HŠK ZRINJSKI, 65: 23, 42. Pobjeda domaćina tečaj 1. 100% Μπόνους Αρχικής Κατάθεσης εως 100€ Διαθ